ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Golanul face ce vrea

In jos 
+2
dHp#[InSide]*cL
@L3X
6 participan?i
AutorMesaj
@L3X
Member
Member
@L3X


Mesaje : 112
Data de înscriere : 14/03/2009
Varsta : 37

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 1:53 pm

Ti-am mai spus shobo k Golanu sufera de admin si ma muta cum vrea el si din nou a facut-o.
dak erau prea putinii la echipa respectiva putea sa dea autobalance dar el iata ce a facut:

Command: GoLaNu used command admin_ct @L3X
Sus In jos
dHp#[InSide]*cL
ColentinaCS Big FaN
ColentinaCS Big FaN
dHp#[InSide]*cL


Mesaje : 178
Data de înscriere : 24/02/2009

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 3:43 pm

Cool asta am vazut si eu ...GoLaNu skimba de mullte ori mapa fara sa dee la vot...si da ban fara sa fak poze Smile
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: i   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 4:07 pm

Are dreptate Alex,Golanu Isi fade de cap pe svr;)..Sper sa faci ceva Shobo...Bft
Sus In jos
http://www.yahoo.com
GoLaNu
Player
Player
GoLaNu


Mesaje : 64
Data de înscriere : 09/03/2009

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 7:31 pm

ba prostovanilor,odata am schimbat mapa,si a vazut shobo...voi stiti sa jucati numai snow si d 2....
tu tu alex ce am facut grav?ca te-am mutat de la terro la ct..ca noi eram 3 si ei erau 2 si erau si mult mai slabi....


asta nu e nimic grav ca te mutam in alta echipa si tu faceai gesturi....asa ca gura mica ca vorbiti degeaba
Sus In jos
@L3X
Member
Member
@L3X


Mesaje : 112
Data de înscriere : 14/03/2009
Varsta : 37

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:22 pm

Golane pt asta exista si auto balance nu muti u pe cine vrei si numai suferii u k ai admin mai mare k al meu k degeaba il ai
Tu esti admin dar u faci rush si multe altele
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 10:00 pm

offf iar au inceput problemele nici bine nu am revenit shi au shi inceput problemele Mad Mad
Sus In jos
GoLaNu
Player
Player
GoLaNu


Mesaje : 64
Data de înscriere : 09/03/2009

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 10:51 pm

pai desteptule,pe ultimul il muta serverul tot timpu oricum.tot aia e.
tot pe tine te muta.
ba tu habar nu ai sa adminezi...cand vei avea experienta mea .,,,si o sa fi mai bun ca si mine la cs atunci sa vorbesti da? Mad
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 10:53 pm

Bai terminatio dreaqX(...
Sus In jos
http://www.yahoo.com
dHp#[InSide]*cL
ColentinaCS Big FaN
ColentinaCS Big FaN
dHp#[InSide]*cL


Mesaje : 178
Data de înscriere : 24/02/2009

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:20 pm

GoLaNu a scris:
ba prostovanilor,odata am schimbat mapa,si a vazut shobo...voi stiti sa jucati numai snow si d 2....
tu tu alex ce am facut grav?ca te-am mutat de la terro la ct..ca noi eram 3 si ei erau 2 si erau si mult mai slabi....


asta nu e nimic grav ca te mutam in alta echipa si tu faceai gesturi....asa ca gura mica ca vorbiti degeaba



GoLaNe u singur ai mutat in d2 fara sa dai la vot asa ca tu stii sa joci numai d2 si snow Sad
aa... si tu esti prostovan... Suspect
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:22 pm

Asta e adv Golane cateodata schimbi harta fara vote...de ex am votat eu pentru bycastore stateam sa bag bycastore si u ai venit cu snow si ai bagat snow nu se face asa..parerea mea;).
Sus In jos
http://www.yahoo.com
GoLaNu
Player
Player
GoLaNu


Mesaje : 64
Data de înscriere : 09/03/2009

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:59 pm

bah mai invatati sa jucati...si dhp tu cu prima faza care o faci ai ban de la mine.ca esti cam figurant
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 12:22 am

Golane termina cu smekeri dasteA;)...ca banu il pot scoate eu;)..sau alt admin;)..dar nu prin asta se rezolva treb sa respecti regulile svr cum fak si io si alti..adik nu esti singuru care isi face de cap pe svr
mai sunt vreo 2 3;)...Bft
Sus In jos
http://www.yahoo.com
GoLaNu
Player
Player
GoLaNu


Mesaje : 64
Data de înscriere : 09/03/2009

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 12:30 am

ce sa-ti zic tu ala corect....hai gata terminati ca ma enervati eu nu am 12 ani ca si voi sa imi pun mintea...ca daca am fi fatza in fatza ce omor v-as da la toti jurr...
Sus In jos
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 12:32 am

Laughing Laughing Laughing Laughing
hai gta k va certati k prosti !!
u term k n-ai mwrit dc te mutat si Golane calm tata Smile))) Laughing Laughing !!!
Daca va vedeti de treaba si respectati cat de cat regulile e perfect !!




PS: TOPIC CLOSED !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Golanul face ce vrea Empty
MesajSubiect: Re: Golanul face ce vrea   Golanul face ce vrea Icon_minitime

Sus In jos
 
Golanul face ce vrea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» as vrea admin dak se poatche
» golanu isi face de cap pe sv
» Care imi face si mie rost de cd key la Call of duty 4 !!
» Aproape toate fisierele pentru a face servere de CS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: ColentinaCS.ro :: Reclamatii privind admini-
Mergi direct la: