ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
[PaPa]PaPaRaZii
User
User



Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/03/2009

Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Empty
MesajSubiect: Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii   Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:06 am

1.Nick`ul cu care joci pe sv(nu sunt acceptate mai multe nick`uri):[PaPa]PaPaRaZii
2.Localitate:BuCuReSti
3.Varsta:14jum
4.De cat timp joci pe colentinacs??:5 ore
5.Ce admin ai dori si motivul??:As dori de inceput moderator sau Godz .. sa dau ban codatilor .. sa scapam de lagari etc..
6.Cate ore petreci pe server pe zi??:10 ore
7.Cate redirecturi ti active pe zi??:8
8.Cate ore ti redirecturile active pe zi??:10
9.Esti o fire sociabila??: D A
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii   Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:17 am

mane sunt PRO dar nu pot sa itzi dau GOD din prima lol! nici nu stiu dak esti om de incredere sau nu Smile pentru inceput itzi pot da un Moderator sa zicem Smile pt 8 redirecturi Smile . cheers dak vrei bine dak nu iarasi bine Smile
Sus In jos
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii   Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 1:16 am

vb lu tony afro !!dupa cum zici esti esti destul deactiv!!! dupa ce dovedesti k esti de increere atunci vei avea sansa la god!!! PRO !! add colentina_cs sa vb !! Exclamation
Sus In jos
[PaPa]PaPaRaZii
User
User



Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/03/2009

Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii   Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 1:06 pm

ok si moderator e bine Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii   Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin - [PaPa]PaPaRaZii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin
» Cerere Admin :D
» Cerere admin...
» cerere admin!!!!
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: Diverse :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: