ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nu se respecta regulileX(X(X(X

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Nu se respecta regulileX(X(X(X Empty
MesajSubiect: Nu se respecta regulileX(X(X(X   Nu se respecta regulileX(X(X(X Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 7:23 pm

Astazi Armani a banat pe un jucator fara nicio dovada;)....parerea mea ca trebuia sa faka poze si sa-i ceara pozele jucatorului respectiv daca in 2 minute nu dadea pozele sau injura pe admin ban;)...dar nu inteleg dc dati ban asa aiurea ca sunteti voi macho,gigolo...nu cred;)...haideti sa incercam sa respectam regulile;)..cum fak eu inside,alex .....mai e un admin care schimba harta fara sa o dea la vot ala ar fi kooper iam spus frate dai la vote harta ca poate eu nu vreau harta aia sau poate jucatori nu vor harta aia corect?..dai la vot sa votam...daca iese o pui daca nu ....alegem alta..e chiar asa greu sa respectam regulile unui svr?....Bft
Sus In jos
http://www.yahoo.com
@L3X
Member
Member
@L3X


Mesaje : 112
Data de înscriere : 14/03/2009
Varsta : 37

Nu se respecta regulileX(X(X(X Empty
MesajSubiect: Re: Nu se respecta regulileX(X(X(X   Nu se respecta regulileX(X(X(X Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 9:28 pm

ai dreptate DjToto....unii admini nu respecta regulamentul
Sus In jos
 
Nu se respecta regulileX(X(X(X
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: ColentinaCS.ro :: Reclamatii privind admini-
Mergi direct la: