ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 pentru shobo

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
deeps!d3
User
User



Mesaje : 7
Data de înscriere : 25/03/2009

pentru  shobo Empty
MesajSubiect: pentru shobo   pentru  shobo Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 10:34 pm

ce ma chiar asa te ai suparat pe mine se mai supara omu da nici chiar asa frate bine k tu esti inca mic si nu miti dai seama k nu esti trecut prin viata dar in fine asta e.ce se imtampla frate k si acum cand am ceva timp de cand am parasit servaru lumea tot ma intreba cand revin pe server k suint uni admin ziua care isi fac de cap ziua pe server si lumea imi cere mie sa le scot banu chiar asa mah shobo ai ales admini mai fa curatenie frate printre ei k e jale toata lumea se plange.haio bafta TE SALUTA IN VECHI TOVARAS FRANKIE GARAGE
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

pentru  shobo Empty
MesajSubiect: Re: pentru shobo   pentru  shobo Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 11:03 pm

Io am mare respect pentru frankie 1 ca e mai mare si 2 stie sa se comporte nu ca alti jegosi;)...parerea mea e ca frankie ar trebui sa vina printre noi iar:P..are dreptate ce zice el akolo;)...Cu respect frankie:P..
Sus In jos
http://www.yahoo.com
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

pentru  shobo Empty
MesajSubiect: Re: pentru shobo   pentru  shobo Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 1:17 am

sunt de acord cu dj toto frakie facea multa treaba buna pe server shi shobo cum ai auzit u de la altzii k isi facea de cap nu prea cred...ma suna ma intreba stii ff bne k eram aman2 la sk shi itzi ziceam k ma sunat frankie shi mi`a zis k nush c e pe server plm...yo zic k ar fi cazu sa se intoarca printre noi !! hai shobo k vine pastele Smile) iarta`i pe cei pacatosi cheers lol!
Sus In jos
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

pentru  shobo Empty
MesajSubiect: Re: pentru shobo   pentru  shobo Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 1:25 am

nu e vb de asta da faza care ai fakuto atunci ma suparat !!!Ai zis k te retragi k nush ce in fine am zis ramanem tovarasi,vb nu tia zis nimeni sa nu intri in continuare pe sv si nush ce dar dupa 1 minut dupa ce ai zis k te retragi incepi sa dai masuri cu alte sv cu toate ca ai multe id la asta care joaka pe colentina.. nu se face cum ai facut u !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





pentru  shobo Empty
MesajSubiect: Re: pentru shobo   pentru  shobo Icon_minitime

Sus In jos
 
pentru shobo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin *MaCu*
» Pentru admini !!
» Pentru admini !!!
» Reguli pentru admini!!!!
» Pentru cei care vor sa ne ajute cu sv !!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: ColentinaCS.ro :: Admini-
Mergi direct la: