ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Problema cu svr :(

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
dHp#[InSide]*cL
ColentinaCS Big FaN
ColentinaCS Big FaN
dHp#[InSide]*cL


Mesaje : 178
Data de înscriere : 24/02/2009

Problema cu  svr :( Empty
MesajSubiect: Problema cu svr :(   Problema cu  svr :( Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 4:55 pm

La voi mere svr-- ca la mN nu mai merge X(X(
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

Problema cu  svr :( Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu svr :(   Problema cu  svr :( Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 9:38 pm

poi da inside vezi cand astea sunt problemele care nu seaca pe totzi Sad ii mai cade netu lu` shobo din cand in cand...shi d`aia vrem neaparat sa bagam serveru pe o firma de hosting dar nu pot k numai yo shi shobo sa`l platim k mama nu s`a futut cu banca scuzatzi expresia Smile shi n`am d unde sa scot atatzia bani pe luna oricum cei care vor sa ajute cu bani sa dea add la colentina_cs ori mrs.tonny91 ori andrei.starr !!!
Sus In jos
dHp#[InSide]*cL
ColentinaCS Big FaN
ColentinaCS Big FaN
dHp#[InSide]*cL


Mesaje : 178
Data de înscriere : 24/02/2009

Problema cu  svr :( Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu svr :(   Problema cu  svr :( Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 10:24 pm

Sad As plati dar nu sint din ROMANIA... si nu imi permit asta.... (Am crezut k e de la cs`ul meu problema)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problema cu  svr :( Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu svr :(   Problema cu  svr :( Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema cu svr :(
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: ColentinaCS.ro :: Discutii/Probleme-
Mergi direct la: