ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ADMIN PROST

In jos 
+2
dHp#[InSide]*cL
SERII
6 participan?i
AutorMesaj
SERII
User
User



Mesaje : 10
Data de înscriere : 15/03/2009

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:50 pm

numele:dHp#[@L3X]*cL

CEL MAI PROST ADMIN CARE AM VAZUT EU VREODATA DA BAN SI KICK FARA MOTIV NU VORBESC CU EL DA EL IMI DA KICK CA VORBESC CU ALT CINEVA lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
dHp#[InSide]*cL
ColentinaCS Big FaN
ColentinaCS Big FaN
dHp#[InSide]*cL


Mesaje : 178
Data de înscriere : 24/02/2009

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 10:20 pm

nare comanda de ban..... Laughing
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 10:24 pm

Are dreptate alex;)team vazut cand faceai rush de multe ori tiam dat slau kick nimik continuai;)daca te mai vad o singura data ca faci rush ai ban;)
Sus In jos
http://www.yahoo.com
SERII
User
User



Mesaje : 10
Data de înscriere : 15/03/2009

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 10:30 pm

EU nustiu ce are si ce nare dar ma amenintat cami da ban si daca erau 2 admini cind dadeau ban si kick atunci a dat acelalt lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:13 pm

Data viitoare respecta ce-ti zic admini pe sv!!
Dc ei zis No rush sau io stiu ce... Daca nu intelegi... queen


Ai warn pentru limbaj!!!
Sus In jos
@L3X
Member
Member
@L3X


Mesaje : 112
Data de înscriere : 14/03/2009
Varsta : 37

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 11:07 pm

Serii,in primul rand eu nu am comanda de bann,iar in al doilea rand dak ti-am dat kick,am facut-o din cauza k faceai rush.Ti-am spus de atatea ori fara rush,iar dak nu ai inteles a trebuit sa te fac altfel sa intelegi.
Pe viitor fa si u ceea ce iti spune un admin.....
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 1:09 pm

serii , @l3x are dreptate dak u ai fi ascultat nu aveai dc sa`i faci reclamatzie dar u cum n`ai ascultat shi ai mai avut shi nesimtzirea sa vi sa`i faci reclamatzie k ai vrut u sa nu ascultzi de el pe server e problema ta oricum noi stim care admini procedeaza corect shi care nu ! deCi in ConCuLziE ! ===> DATZI KILL !!! sau Q+TaB+ENTER
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 2:48 pm

idem cu alex
Sus In jos
http://www.yahoo.com
Continut sponsorizat





ADMIN PROST Empty
MesajSubiect: Re: ADMIN PROST   ADMIN PROST Icon_minitime

Sus In jos
 
ADMIN PROST
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un Admin Invidios
» Cerere Admin
» vreau si eu admin
» Admin MaRiJuaNa
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: ColentinaCS.ro :: Reclamatii privind admini-
Mergi direct la: