ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In jos 
+3
DjToto
sprit3
shobo
7 participan?i
AutorMesaj
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 8:55 pm

Pentru a putea tine sv non-stop,fara lag si full mai tot timpu va fi trecut pe o firma de hosting !!!
Si pentru asta binenteles va fi nevoie de $ !!
Deci din data de 21-22.03.2009 !!! toate adminele vor fi date numai pe bani!!!
pentru cei care vor dori in continuare admin vor fi nevoiti sa plateasca lunar o suma de 10-20 RON !!!
Vi se va pune un cont bancar la dispozitie(vi se va da un cont va duceti la orice banca si depuneti banii) sau o adresa (pt a-i trimite prin posta) !!!! queen


Si sa tineti cont ca dau nu bag sv pe o firma de hosting nu va mai merge mult timp!!!Pt ca nu imi platiti voi curentu,netu... asa ca depinde de voi....!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre shobo in Mier Mar 18, 2009 10:57 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
sprit3
Global Moderator
Global Moderator



Mesaje : 30
Data de înscriere : 05/03/2009
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: salutare   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 9:26 pm

bai nush ce sa zic:-??..mie cam mult mi se pare 150de mii 300 de miipa luna Smile ..nush cum vrei
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 9:28 pm

Sprite ai inteles ce a zis Shobo nu?pana vineri treb sa ai 50 de posturi;)...asa ca fi mai activ pe forum u si ceilalti admini...Bft
Sus In jos
http://www.yahoo.com
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 10:07 pm

srry greseala mea!!am corectat m-am informat cat iti ia o firma de hosting!!! si am corectat !!!
Sus In jos
KooPeR
User
User



Mesaje : 3
Data de înscriere : 15/03/2009

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:37 am

Buna treaba;) shobo e si normal;) cui nu-i convine sa nu plateasca ca pana la urma tu platesti lumina si netul nu altii:) asa ar fi o modalitate de a participa toata lumea sa ajute sv-ul;) parerea mea;)
Sus In jos
@L3X
Member
Member
@L3X


Mesaje : 112
Data de înscriere : 14/03/2009
Varsta : 37

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 5:37 pm

Sobo eu zic k cel mai bine ar fii sa deschizi un cont si fiecare sa iti spuna cand poate trimite banii. D D
Sus In jos
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 5:55 pm

Poi contu la banca exista deja !!! ... akm sa vedem dc se strang destui sa trimita bani... ca asa nu-mi convine nici mie sa platesc netu,curentu 5 milioane pe luna... !!
Sus In jos
bynno
Starting
Starting
bynno


Mesaje : 51
Data de înscriere : 11/03/2009
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 6:05 pm

mda ai si u dreptate
Sus In jos
sprit3
Global Moderator
Global Moderator



Mesaje : 30
Data de înscriere : 05/03/2009
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: raspuns   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 8:22 pm

corect cea zis koper..,,mie mie indf oricum:)..
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 8:44 pm

Parerea mea ca Shobo are dreptate in tot la faza asta akum ca tonny sa retras ii este mai greu..si treb sa plateaska si pe luna 5 milioane asa ca cne vrea sa fie admin o sa plateasca cne nu joaca in continuare pe svr dar nu mai are admin;)...Bft
Sus In jos
http://www.yahoo.com
bynno
Starting
Starting
bynno


Mesaje : 51
Data de înscriere : 11/03/2009
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 2:41 am

deci la treaba baietii Razz
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Mar 21, 2009 2:23 am

rectifica dj toto cheers nu m`am retras am revenit Smile
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Mar 21, 2009 2:24 am

oricum mie imi convine Smile sa dau bani pe luna shi sa fie serveru full yo sunt pro shi o sa`l ajut pe shobo cu bani ! BFT ALL !
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Mar 21, 2009 4:03 am

Bne tonny:D:D...E mai bne ca ai venit...speram in curand sa terminam dreaq cu red astea ca miau distrus pcu:))=))...greu imi merge la 19 red:)))=)))
Sus In jos
http://www.yahoo.com
bynno
Starting
Starting
bynno


Mesaje : 51
Data de înscriere : 11/03/2009
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 1:41 am

pro...nu crd ca deranjeaza pe nimeni la buzunar 10-15 lei pe luna
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 2:24 am

ce e frate 10 - 15 lei pe luna Neutral 2 pachete de tzigari care le`ai fumat in 2 zile sau o shaorma shi o cola Neutral nu e deloc mare suma Neutral shi k sa ai serveru full Smile mereu shi sa nu cada niciodata shi sa poata sa intre toata lumea shi cu steam shi fara steam shi sa fie fps 60 , loss 0 shi lag maxim 5 . DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE ZIC K MERITA Smile YO SUNT PRO
Sus In jos
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 11:10 am

pacat k nu sunt toti de aceiasi parere... !!Daca nu va fi trecut la o firma sv nu va mai rezista mwlt.. Sad
Sus In jos
@L3X
Member
Member
@L3X


Mesaje : 112
Data de înscriere : 14/03/2009
Varsta : 37

Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 2:16 am

nu cred k deranjeaza pe nimeni dak da-m pe una o anumita suma de bani.fumam mai putin si platim sv... Smile
Mie imi convine...nu lag,sv mereu plin
Shobo cand te apuci de colectat banii?????????? Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Un anunt foarte important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANUNT FOARTE IMPORTANT!!!!!
» ANUNTZ IMPORTANT !!!!
» ANUNT !!!!
» *****ANUNT*****

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: ColentinaCS.ro :: Cereri admin-
Mergi direct la: