ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 admini kre apara codati

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
colentinacs
User
User



Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/06/2008
Varsta : 39
Localizare : CTA.TECHIRGHIOL

admini kre apara codati Empty
MesajSubiect: admini kre apara codati   admini kre apara codati Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 11:54 pm

multi dintre admini au tovarasi colegi de clasa ii baga pe servar si fac probe de coduri pe serveru colentina cei mai multi tovarasi codati ii are chiar inter kre credeam k e contra codatilor el aduce codati pe server e posibil asa ceva dak nu faceti nimik eu unu ma retrag nu am dc sami fac nervi cu toti codati si ma cert cu toti pentru ei
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

admini kre apara codati Empty
MesajSubiect: Re: admini kre apara codati   admini kre apara codati Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 1:23 am

Garage parerea mea e ca nu treb sa te retragi esti un bun admin...am obserbat si eu admin care juca cu coduri de ex kooper care parerea mea e codat;)...o sa scapam de codati in curand;)...Bft
Sus In jos
http://www.yahoo.com
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

admini kre apara codati Empty
MesajSubiect: Re: admini kre apara codati   admini kre apara codati Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 1:31 am

TOPIC CLOSED !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





admini kre apara codati Empty
MesajSubiect: Re: admini kre apara codati   admini kre apara codati Icon_minitime

Sus In jos
 
admini kre apara codati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ptr admini codati
» Pentru admini !!!
» Pentru admini !!
» ptr admini cu figuri
» aDmInI ! colentinacs.idle.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: Diverse :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: