ColentinaCS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
ColentinaCS

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Scoatema din Ban

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Nu*Intrebati
User
User



Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/03/2009

Scoatema din Ban Empty
MesajSubiect: Scoatema din Ban   Scoatema din Ban Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 1:21 pm

CanD atI LuAt baN:.. 15.03.09
De La cInE:nustiu
DiN cE cAuZA. suspecios de coduri nici ss nu mi-a facut botule
NuMeLe dE La cS: Nu*Intreba
IP: 192.168.1.33
Sus In jos
tonny
Admin
Admin
tonny


Mesaje : 198
Data de înscriere : 21/02/2008

Scoatema din Ban Empty
MesajSubiect: Re: Scoatema din Ban   Scoatema din Ban Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 2:04 pm

n`am cum sa iau nici o masura dak u nici nu stii cn tzi`a dat ban shi oricum Wink mai nou asa zic totz suspiciosi de coduri dar adminii mei totzi stiu sa face poze shi nu se da ban fara poze dar dak u ai fst tare in gura shi ai zs k nu vrei sa dai nici o poza atunci e problema ta Wink
Sus In jos
Nu*Intrebati
User
User



Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/03/2009

Scoatema din Ban Empty
MesajSubiect: Re: Scoatema din Ban   Scoatema din Ban Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 2:06 pm

tonny a scris:
n`am cum sa iau nici o masura dak u nici nu stii cn tzi`a dat ban shi oricum Wink mai nou asa zic totz suspiciosi de coduri dar adminii mei totzi stiu sa face poze shi nu se da ban fara poze dar dak u ai fst tare in gura shi ai zs k nu vrei sa dai nici o poza atunci e problema ta Wink
Asculta eu jucam era mapa awp_india si jucam lam impuscat pe Inter si dupa ce moare ma uit esa din server si scrie You added to Baned list asta cum sa inteleg?
Sus In jos
DjToto
Admin
Admin
DjToto


Mesaje : 205
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Scoatema din Ban Empty
MesajSubiect: Re: Scoatema din Ban   Scoatema din Ban Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 3:39 pm

Se mai intampla cu un admin sa nu faca poze...sa se uite pe jucator si sa creda ca are coduri si sa-i dea ban...nu e cazu meu io inainte fak poze sau demo...nus cum fak alti...Orikum nu pot lua nicio decizie eu pentru ca nu am puterea sa-ti scot banu;)..doar daca imi da perimisiunea tonny sau shobo;)...Bft
Sus In jos
http://www.yahoo.com
shobo
Admin
Admin
shobo


Mesaje : 292
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 33

Scoatema din Ban Empty
MesajSubiect: Re: Scoatema din Ban   Scoatema din Ban Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 4:20 pm

iti scot banu !!Ai grija la limbaj !!! jocolor
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scoatema din Ban Empty
MesajSubiect: Re: Scoatema din Ban   Scoatema din Ban Icon_minitime

Sus In jos
 
Scoatema din Ban
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ColentinaCS :: ColentinaCS.ro :: Cereri unban-
Mergi direct la: